Peter Legwood

O značce Peter Legwood

Peter Legwood je italská značka ortopedických vložek a zdravotní obuvi. V roce 1991 Angelo Scantamburlo vyrobil první pár ortopedických vložek na míru. Soustředil se především na spolupráci s vrcholovými sportovci a tak se jeho patentovaná technologie AEQOUS dostala do ČR. Jako první mohli spolupráci vyzkoušet čeští volejbalisté, kteří působili v italské Sérii A. Od roku 2011 dovážíme výrobky Peter Legwood do ČR a SR.

Jedinečnost obuvi a vložek je založena na patentovaném systému AEQUOS. Tento systém využívá působení série tlakových bodů a naklonění, jež dodávají chodidlu větší stabilitu. Výsledkem je zlepšení rovnováhy a menší namáhání pohybového aparátu. Obuv byla vyvinuta jako regenerační a je vhodná pro celodenní nošení.

Soustředíme se především na prodej a úpravu zdravotní obuvi, kde se staráme o personál např.  v nemocnicích, lékárnách, restauracích a školách.  Obuv doporučujeme všem, kteří se chtějí starat aktivně o své tělo a nebo stojí celý den na nohou.

Obuv je upravitelná na míru. Proto je nutné boty vyzvednout osobně a přímo na místě Vám bude obuv přizpůsobena na vaší nohu. Veškeré informace a možnost objednání na telefonním čísle +420 775 321 321. Vyzvednutí na našem pracovišti Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4, Zelená budova , vchod 4, 6.patro, v levo z výtahu.

Bubble dětské

Bull

Cruise

Dolphin Dámské

Kong Pánské

Shark